Авторизация
E-mail:
Пароль:
Войти Регистрация Восстановить пароль
Забыли пароль?

Укажите Ваш E-mail на который мы отправим новый пароль:

Отправить:

Наближається 8 березня: куди піти в Києві

  • Наближається 8 березня: куди піти в КиєвіСтолиця приготувала різноманітні розваги для представниць прекрасної статі і їхніх сімей.На жителів і гостей столиці чекають різноманітні заходи 8 березня

Наближається 8 березня – Міжнародний жіночий день і “свято весни”, коли чоловіки з подвоєною силою намагаються нагадати своїм жінкам (дівчатам, дружинам, мамам, бабусям, сестрам, подругам) про кохання, а жінки – виглядати і відчувати себе ще краще, ніж в інші святкові (і не дуже) дні. Для тих, хто хоче провести цей день поза домом, Київ приготував безліч цікавих заходів.

“Парк Київська Русь”

Коли: 8 березня

О котрій: з 10.00 до 19.00

Вартість: 150 гривень, для пенсіонерів і студентів – 100 гривень, для дітей – 50 гривень, для дітей дошкільного віку – безкоштовно

Виставка “Азалії та камелії” в Ботанічному саду

На виставці можна буде побачити цвітіння німецьких сортів азалії селекції 20-30 рр. минулого століття (Advents-glocken, Concinna, Apollo). Дивовижним забарвленням і вишуканими квітами відвідувачів зустрінуть рослини камелії японської. Це саме той час, коли цвітіння розкішних азалій та камелій збігається з початком цвітіння неперевершених орхідей − цимбидиумів в оранжереї “Орхідаріум”.

Коли: 8 березня

О котрій: з 10.00 до 16.00

Вартість: 15 гривень, окремо оплачується вхідний квиток в Ботанічний сад

Читайте також: Інститут нацпам’яті не пропонує скасувати святкування 8 березня, 1 та 9 травня – В’ятрович

Виставка фіалок

На виставці буде представлена велика кількість фіалок та інших кімнатних рослин. Відвідувачі зможуть не тільки помилуватися квітами, а й придбати вподобані живці, паростки і дорослі кущики фіалок.

Коли: 8 березня

О котрій: з 10.00 до 18.00

Де: Національний науковий природничий музей НАН України

Вартість: безкоштовно

Забіг “Дівчатка біжать”

На честь Міжнародного жіночого дня буде організований спеціальний жіночий забіг довжиною шість кілометрів, крім того, чоловіки також зможуть пробігти дистанцію на честь жінок. Всіх учасниць в кінці дистанції буде чекати нагорода.

Необхідна попередня реєстрація.

Коли: 8 березня

Де: Маріїнський парк

“Фотосушка на Майдані”


Відвідувачі зможуть помилуватися роботами фотографів, приуроченими до початку весни. Крім того, пройде акція “Портрет милих”: фотографи будуть робити знімки відвідувачів і кожен охочий зможе отримати фото на пам’ять.

Коли: 8 березня

О котрій: з 13.00 до 16.00

Вартість: безкоштовно

Назад